Silcare Rekrutacja
O firmie

O firmie

Silcare Sp. z o.o. sp.k. powstała 23 września 2014 r. jako kontynuacja działalności istniejących od wielu lat na rynku dwóch firm: Silcare Włodzimierz Gajewski – powstanie firmy 15 maja 2000 r. oraz Florence Renata Gabarkiewicz – powstanie firmy 1 marca 2004 r. Specjalizujemy się w produktach światłoutwardzalnych oraz kosmetykach do pielęgnacji ciała, dłoni, stóp i włosów dla kobiet i mężczyzn. Nasze produkty docierają do krajów na całym świecie.

Wszystkie nasze kosmetyki od pomysłu aż do produktu końcowego powstają w siedzibie firmy.

Dysponujemy ogromnym terenem, na którym znajdują się hale, magazyny i budynki biurowe wraz z bogatym wyposażeniem technicznym i parkiem maszynowym.

Wykwalifikowana kadra pracowników z różnych branż liczy ponad 400 osób; możemy pochwalić się własnym centrum badawczo-rozwojowym. Ściśle kontrolujemy każdy etap produkcji: zakup komponentów, dobór technologii i urządzeń, projektowanie graficzne czy wybór opakowania.

Stawiamy na rozwój…

…naszych pracowników: prowadzimy rekrutację wewnętrzną, co umożliwia awans bądź zmianę stanowiska, gwarantujemy możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń. Dla pracowników różnych działów oferujemy wyjazdy za granicę, które umożliwiają nawiązanie nowych biznesowych kontaktów, doskonalenie języka obcego, nabywanie cennego doświadczenia. Prowadzimy szkolenia z branży kosmetycznej.

…naszej firmy: otrzymujemy nagrody, m. in. Certyfikat ISO 22716, Certyfikat EAC, Członkostwo w Polskim Związku Przemysłu Kosmetycznego, Statuetka „Lubuskiego Lidera Innowacji”, Qltowy Kosmetyk 2018, Cosmoprof Asia Awards 2018, Nagroda Gospodarcza Marszałka Województwa Lubuskiego, Nawigator Biznesu MOF GW. Nasze zespoły sprawnie działają nad rozwojem, a rok 2020 będzie symbolicznym rokiem nowoczesnych rozwiązań w funkcjonowaniu firmy.

Firma Silcare to jednak nie tylko kosmetyki.

Jesteśmy także wydawnictwem! Silcare Magazine – nowa kobieca rzeczywistość serwująca potężną dawkę inspiracji i wiedzy. To dwumiesięcznik dla kobiet kochających piękno, chcących od życia czegoś więcej, zaangażowanych, aktywnych. Treści tworzą nie tylko specjaliści tacy jak dietetyk, kosmetolog czy kucharz, ale także my – pracownicy! Pismo dostępne jest w naszym sklepie internetowym i w firmowych drogeriach Silcare na terenie całego kraju, a od sierpnia 2018 roku także w najlepszych salonach prasowych.

Firma Silcare jest również głównym partnerem Fundacji dla Kobiet Autentycznych, której misją są działania na rzecz aktywizacji społecznej i zawodowej poprzez wymianę doświadczeń, wzajemną pomoc oraz motywację.

Regularnie bierzemy udział w polskich i zagranicznych targach kosmetycznych w roli wystawcy. Prezentujemy swoje produkty na największych imprezach branżowych na świecie: Cosmoprof Worldwide Bologna, Cosmoprof Asia Hong Kong, Cosmobeauty Seoul i China Beauty Expo Shanghai. To dla nas prestiż i doskonała okazja do prezentacji zarówno produktów o ugruntowanej pozycji na rynku, jak również nowości.

Od dzisiaj Ty również możesz być częścią naszego zespołu!

Masz jakieś pytania?
Chętnie na nie odpowiemy.

rekrutacja@silcare.com